דני רובס

Real Name:
Danny Robas
Profile:
Danny Robas (born December 24, 1957) is an Israeli pop-rock singer and songwriter
Sites:
Variations:
[a2655878]

Artist

Albums

דני רובס - מסגרות album art דני רובס מסגרות (Album) Hed-Arzi Israel 1983 Sell This Version
דני רובס - פנים ושמות album art דני רובס פנים ושמות (Album) Hed-Arzi Israel 1987 Sell This Version
דני רובס - בדרך אל האושר album art דני רובס בדרך אל האושר (Album) Hed-Arzi, Hed-Arzi Israel 1989 Sell This Version
ACUM 15472 דני רובס - בגוף ראשון album art דני רובס בגוף ראשון(LP, Album) Hed-Arzi ACUM 15472 Israel 1991 Sell This Version
15530 דני רובס - ברושים וחמניות album art דני רובס ברושים וחמניות(CD, Album) Hed-Arzi 15530 Israel 1993 Sell This Version
15984, none דני רובס - 4X4 album art דני ליטני*, יואל לרנר, אורי הרפז*, דני רובס דני ליטני*, יואל לרנר, אורי הרפז*, דני רובס - 4X4(CD, Album) Hed-Arzi, אקורד 15984, none Israel 1999 Sell This Version
none דני רובס - נוסע על כביש מהיר album art דני רובס נוסע על כביש מהיר(CD, Album) The Eighth Note none Israel 2013 Sell This Version

Singles & EPs

DJ 1858 דני רובס - ציפורים כהות עפות מעל העיר album art דני רובס ציפורים כהות עפות מעל העיר(12", S/Sided) Hed Arzi Records DJ 1858 Israel 1990 Sell This Version
2596 דני רובס - עץ בלי שורשים album art דני רובס עץ בלי שורשים(CD, Single) Hed-Arzi 2596 Israel 1996 Sell This Version
none, DJ 2881 דני רובס - 4X4 album art דני רובס, אורי הרפז*, יואל לרנר, דני ליטני* דני רובס, אורי הרפז*, יואל לרנר, דני ליטני* - 4X4(CD, Single) אקורד, Hed-Arzi none, DJ 2881 Israel 1998 Sell This Version

Compilations

15655 דני רובס - עשור או שאני יורה album art דני רובס עשור או שאני יורה(CD, Comp) Hed-Arzi 15655 Israel 1994 Sell This Version